nauka

NAUKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Zapraszam na indywidualne zajęcia nauki angielskiego, którymi zajmuję się od ponad 20 lat.

Najczęściej profil indywidualnych zajęć dla dorosłych dotyczy szeroko rozumianej komunikacji i jest ukierunkowany na praktyczną znajomość języka.

W większości przypadków nauka dotyczy uporządkowania, utrwalenia i rozszerzenia dotychczasowej wiedzy. Część osób zaczyna swoją przygodę z angielskim od podstaw (możliwe zajęcia w grupach dwuosobowych).

Plan zajęć zależy od indywidualnych oczekiwań i może obejmować zakres specjalistyczny (np. business English, English in medicine) jak również przygotowanie do egzaminów typu TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC itp.

Zajęcia prowadzę w Poznaniu na ul. Inflanckiej lub online.

 

Zapraszam do kontaktu

Albion Grzegorz Kołodziej

ul. Inflancka 20/18
61-132 Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 602 679 846

Formularz kontaktowy

 

Cennik korepetycji z języka angielskiego dla dorosłych:

Dorośli:  70 zł / 45 minut
Egzaminy:   70 zł / 45 minut
Firmy:   ceny ustalane indywidualne
Zajęcia indywidualne:   70 zł / 45 minut
2 osoby na zajęciach:   80 zł / 45 minut

WYSTAWIAM FAKTURY

 Przemyślenia własne lektora z doświadczeniem:

Większość uczących się zwraca uwagę na to, że indywidualna nauka języka angielskiego jest bardziej efektywna niż nauka w grupie. Jest to prawda, ale niewiele osób zgłębia temat na tyle by znaleźć kompleksową odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się dzieje.

więcej

Znajomość języka angielskiego dzisiaj to tak jak znajomość francuskiego w XIX w, czy łaciny w starożytności. Dla niektórych znajomość języka angielskiego to konieczność, dla innych to kwestia dobrego samopoczucia.

więcej

Naukę języka często zaczynamy w szkole podstawowej, później kontynuujemy w liceum, na studiach, następnie idziemy do pracy i po jakimś czasie znów wznawiamy kontynuację nauki angielskiego. Czy na naukę języka obcego nie można poświęcić roku, dwóch i osiągnąć i pozostać na satysfakcjonującym poziomie?

więcej

Cena za nauczanie zależy od kilku czynników. Istotna jest miejscowość, gdzie odbywa się nauka angielskiego, doświadczenie lektora i poziom konkurencji. Jak wszędzie, najlepiej jest kierować się zdrowym rozsądkiem i wybrać średnią cenę.

więcej

Tak postawione pytanie zakłada granicę, powyżej której nauka języka angielskiego nie ma już sensu. Oczywiście nie ma takiej granicy. Żyjemy coraz dłużej i coraz dłużej pozostajemy aktywni.

więcej