Tłumaczenia na angielski - Gniezno

Gniezno Tłumaczenia na i z języka angielskiego - Grzegorz Kołodziej

Sprawdź ofertę na wykonanie profesjonalnych tłumaczeń na język angielski

Otwartość Polski na kontakty zagraniczne zawsze wiąże się z koniecznością porozumiewania się w języku międzynarodowym – angielskim. Jeśli potrzebujesz pilnie tłumaczenia ważnych dokumentów, a nie czujesz się na siłach, by zrobić to samodzielnie, skorzystaj z usług najlepszych. Jako tłumacz angielskiego od wielu lat podejmuję się wielu zleceń o różnym charakterze. Bez problemu wykonam dla Ciebie przekład umów biznesowych, prac akademickich czy specjalistycznych tekstów, które bez obaw będą mogły trafić do publikacji w środowisku międzynarodowym. Co roku trafiają do mnie tysiące stron do przetłumaczenia, a każdej z nich poświęcam całą moją uwagę i zaangażowanie. Świadczą o tym pozytywne opinie i referencje, które przeczytasz na stronie internetowej.

Otrzymaj swoje tłumaczenia w ekspresowym czasie

Wykonuję tłumaczenia na język angielski na terenie całego Gniezna i okolic. Wystarczy telefon lub kontakt poprzez formularz na stronie, by rozpocząć współpracę. Po zapoznaniu się z Twoim tekstem zaproponuję cenę odpowiednią do ilości znaków oraz rodzaju tłumaczenia. Jeśli zależy Ci na czasie, gotową pracę możesz otrzymać nawet w ciągu 24 godzin. Standardowy czas realizacji wynosi tylko 48 godzin. W innych miejscach w Gnieźnie za tak szybkie wykonanie trzeba by dodatkowo dopłacić. U mnie jest to normą.

Dla dobrego tłumacza angielskiego nie ma rzeczy niemożliwych

Na co dzień spotykam się z tłumaczeniami dokumentów i umów na język angielski, a także tekstów specjalistycznych o charakterze:

  • medycznym,
  • prawnym,
  • technicznym,
  • finansowym.

Moje bogate doświadczenie jako tłumacz w tych dziedzinach to gwarancja, że wykonane przeze mnie przekłady będą zgodne z oryginałem nie tylko pod względem językowym, ale także kontekstowym. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawdzeniu gotowego już tłumaczenia na angielski, zapewnię Ci pomoc polegającą na wychwyceniu błędów i zaproponowaniu poprawnych zwrotów. Na terenie Gniezna możesz skorzystać także z usługi tłumaczenia ustnego, co może być niezwykle pomocne w przypadku podejmowania zagranicznych gości. Sprawdź ofertę dostępną na stronie internetowej i skontaktuj się ze mną już dziś.

 

Formularz kontaktowy

Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz politykę prywatności strony. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Możecie Państwo załączyć pliki dokumentów do tłumaczenia.
Maksymalnie 10 plików.
Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB
    captcha
    Przeładuj