Tłumaczenia na angielski - Piła

Tłumaczenia umów na angielski - Piła - Grzegorz Kołodziej

Rzetelność i terminowość to cechy dobrego tłumacza angielskiego

Nie musisz już dłużej szukać dobrego tłumacza języka angielskiego w Pile. Oferuję kompleksowe usługi polegające na wykonaniu przekładu dowolnych dokumentów, umów czy tekstów specjalistycznych. Podejmuję się zleceń obejmujących trudne zagadnienia związane z medycyną czy prawem. Wykonuję tłumaczenia tysięcy stron rocznie z języka polskiego na angielski, jak i odwrotnie. Zapoznaj się z moimi pozytywnymi referencjami i opiniami od dotychczasowych klientów. Moją ofertę kieruję do wszystkich mieszkańców Piły i okolic. Wystarczy zadzwonić lub skontaktować się ze mną przez formularz, żeby otrzymać więcej niezbędnych informacji i umówić się na wykonanie usługi.

Szybkość wykonania i atrakcyjne ceny

Jako profesjonalny tłumacz języka angielskiego rozumiem, że nie tylko jakość przełożonych tekstów jest ważna, ale także indywidualne podejście do klienta i terminowość. Jeśli zależy Ci na czasie, możesz skorzystać z oferty ekspresowej i otrzymać swoje tłumaczenia w ciągu 24 godzin. Standardowy czas oczekiwania wynosi 48 godzin, ale w każdym przypadku jest ustalany wspólnie według indywidualnych zapotrzebowań. Dokładam wszelkich starań, by wywiązać się z uzgodnionych terminów i dostarczyć teksty najwyższej jakości, co potwierdzają posiadane przeze mnie referencje i nienaganne opinie. Ceny oferowanych przeze mnie tłumaczeń na angielski są najniższe w całej Pile i zawsze staram się, by były ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju przesłanego do mnie tekstu.

Kompleksowe usługi w zasięgu Twojej ręki

W mojej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne tłumaczenia dokumentów i umów na angielski, ale także wykonanie korekty gotowych już przekładów. Jeśli nie masz pewności co do poprawności posiadanego przez Ciebie tekstu, zgłoś się do mnie. Na życzenie klienta wykonuję także usługę tłumacza ustnego na terenie całej Piły. Nie musisz bać się zagranicznych gości, jeśli Twoja znajomość języka jest niewystarczająca. Zajrzyj do mojego cennika, by zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi przeze mnie usługami oraz proponowanymi stawkami za ich wykonanie.

 

Formularz kontaktowy

Proszę uzupełnić wszystkie wymagane pola
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz politykę prywatności strony. Prosimy o zapoznanie się z nią.
Możecie Państwo załączyć pliki dokumentów do tłumaczenia.
Maksymalnie 10 plików.
Limit wielkości dla jednego pliku to 10.0 MB
    captcha
    Przeładuj