Przekład tekstów: instrukcje obsługi, specyfikacje urządzeń

Teksty techniczne do tłumaczenia

Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego i na angielski to oferta adresowana do odbiorców prywatnych oraz przedsiębiorstw z Poznania oraz z całego kraju. Jako wykwalifikowany tłumacz angielski techniczny, wykonam profesjonalny i rzetelny przekład dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, czy specyfikacji technicznych maszyn i urządzeń – z języka angielskiego.

Zrealizuję tłumaczenie dokumentacji, takiej jak rysunki techniczne, dokumenty związane z certyfikacją, zapewnieniem oraz kontrolą jakości, a także karty charakterystyki czy wszelkiego rodzaju raporty. Moje usługi translatorskie w parze językowej angielski-polski obejmują również tłumaczenie podręczników obsługi oraz konserwacji; zajmuję się ponadto tłumaczeniami technicznej literatury fachowej, zarówno z j. polskiego na język angielski, jak tez z angielskiego na polski.

Proponowane tłumaczenia techniczne

Niezależnie od tematyki, mogą Państwo liczyć na profesjonalne tłumaczenia techniczne.

Uwzględniane w mojej pracy tłumacza technicznego dziedziny to m.in.:

  • budownictwo
  • przemysł cementowo-wapienny
  • architektura
  • energetyka
  • przemysł samochodowy
  • przemysł ciężki

Wykonując specjalistyczne tłumaczenia techniczne: polsko angielskie oraz angielsko-polskie, zasięgam rady ekspertów z danej branży – koszt konsultacji wliczam każdorazowo w cenę usługi. Wszystko po to, aby zapewnić klientom pełną rzetelnie wykonane tłumaczenia techniczne, wiernie wzorowane na oryginale.

Doświadczony tłumacz techniczny z języka angielskiego

Dokładne i rzetelne tłumaczenia techniczne (język angielski) – gwarancja sukcesu biznesowego Państwa firmy Książki techniczne do przetłumaczenia

Jako zawodowy tłumacz techniczny z języka angielskiego, zajmuję się przekładem stron internetowych. Rzetelne tłumaczenie na angielski pozwoli moim odbiorcom – nie tylko z sektora przemysłu technicznego – na pozyskanie klientów z zagranicy. Posiadam niemal ćwierć wieku doświadczenia w realizacji usług translatorskich oraz liczne referencje od kontrahentów biznesowych, którzy dzięki współpracy ze mną rozszerzyli swoją działalność na rynki zagraniczne. Tłumacz angielski techniczny powinien nie tylko posiadać odpowiednie kwalifikacje. Sama znajomość języka nie wystarczy do tego, aby wykonać profesjonalne tłumaczenia technicznie. Niezwykle ważne jest bowiem doświadczenie, które pozwala wiernie przełożyć oryginał na tekst w dowolnym języku. Oferuję Państwu najwyższy profesjonalizm w zakresie tłumaczenia technicznego – zapraszam do współpracy.