Tłumaczenia dokumentacji medycznej z i na język angielski

tłumaczenia medyczne

Przez ponad 20 lat swojej działalności zajmuję się realizacją zleceń na profesjonalne tłumaczenia dokumentacji medycznej z angielskiego na polski oraz z j. polskiego na język angielski. Ofertę tłumaczeń medycznych – język angielski - kieruję przede wszystkim do klientów z miasta Poznań oraz całej Wielkopolski. Biegłość lingwistyczna w parze językowej angielski-polski, a także wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń, pozwalają mi na zapewnienie moim kontrahentom najwyższego poziomu realizowanych usług.

Wykonywane przez mnie tłumaczenia medyczne znamionuje dokładność, precyzja oraz rzetelność. W skład mojej kompleksowej oferty usług wchodzi tłumaczenie dokumentacji medycznej w obrębie dowolnej specjalizacji oraz tekstów z dziedziny farmacji czy kosmetologii. Zapewniam profesjonalny przekład dokumentów oraz materiałów w zakresie pozwoleń na dopuszczenie do obrotu wyrobów medycznych i produktów leczniczych, czy też wszelkiego typu patentów farmaceutycznych oraz pokrewnej dokumentacji obcojęzycznej, związanej z ochroną własności przemysłowej. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że tłumaczenia medyczne są tworami profesjonalnymi, w pełni oddającymi sens oryginałów.

Tłumaczenia medyczne – cennik

Rzetelne tłumaczenia dokumentacji medycznej – język angielski - gwarancja precyzji oraz terminowości tłumaczenia medyczne z angielskiego

Jeśli chodzi o tłumaczenia medyczne z języka angielskiego i na angielski, wykonam także przekład oprogramowania sprzętu medycznego, czy też wszelkiego rodzaju instrukcji obsługi wyrobów medycznych. Teksty z zakresu promocji i reklamy, zarówno w branży medycznej, farmaceutycznej, jak i kosmetycznej – np. katalogi produktów, oferty, wszelkie materiały reklamowe, to również moja specjalność. Jak widać – dokładny zakres tematów, jaki obejmują tłumaczenia medyczne – nie stanowi problemu. Podejmę się również rzetelnego tłumaczenia innych materiałów związanych z medycyną, kosmetologią czy farmacją – proszę o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Jeśli interesuje Państwa cennik za tłumaczenia medyczne, również zapraszam do kontaktu. Każde zlecenie wyceniane jest bowiem w sposób indywidualny, zależny od stopnia skomplikowania oraz obszerności tekstu. Cenniki przedstawiane są mailowo lub telefonicznie, kiedy tłumaczenie medyczne zostanie szczegółowo omówione przez obie strony.

Profesjonalne tłumaczenie medyczne

Jako doświadczony tłumacz tekstów medycznych w parze językowej angielski-polski, w tym dokumentacji medycznej, gwarantuję najwyższą staranność oraz maksymalną wierność przekładu. Ponad dwie dekady doświadczenia w realizacji tłumaczeń medycznych dla odbiorców z Poznania oraz całego kraju pozwoliło mi na kompleksowe zgłębienie zarówno skomplikowanej  branżowej terminologii, jak i rozległej problematyki przekładanej z języka angielskiego lub na angielski fachowej dokumentacji.

Będąc świadomym odpowiedzialności, jaka ciąży na osobie wykonującej tłumaczenia dokumentacji medycznej, konsultuję przekład z lekarzami specjalizującymi się w odnośnych dziedzinach medycyny. Jeśli wyrażą Państwo stosowne życzenie, każdy z przetłumaczonych na język angielski tekstów mogę zweryfikować pod względem poprawności językowej, kontaktując się z native speakerem.

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Grzegorz Kołodziej, tłumacz dokumentacji medycznej z Poznania