Tłumaczenia na język angielski - ustne i pisemne (umowy, dokumenty)

tłumacz języka angielskiego

Od 1991 roku, jako profesjonalny tłumacz przysięgły j.angielskiego, zajmuję się zawodowo świadczeniem usług tłumaczeniowych w zakresie języka angielskiego. Blisko ćwierć wieku doświadczenia w branży tłumaczeń zaowocowało stałą współpracą biznesową z szerokim gronem klientów z miasta Poznań, okolic, a także z całego kraju, a nawet zagranicy. Biegłość językowa, w połączniu z rozległą wiedza merytoryczną, pozwala mi na wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego i na angielski, które są dopracowane w każdym szczególe. W przypadku tekstów specjalistycznych oraz umów i innych dokumentów zapewniam wierny przekład z uwzględnieniem warstwy językowej, zaś podejmując się tłumaczenia tekstów literackich i użytkowych, potrafię swobodnie oddać brzmienie przekładanych treści, nie zapominając o kontekście kulturowym. Lata praktyki zawodowej sprawiły, że dziś swoje usługi świadczę jako profesjonalny tłumacz z języka angielskiego.

Profesjonalny tłumacz ang pol

Grzegorz Kołodziej – profesjonalny tłumacz języka angielskiego w Poznaniu

profesjonalne tłumaczenie na angielski

W zakresie profesjonalnych tłumaczeń na angielski, wyróżnia mnie wszechstronność – nie tylko w zakresie dziedzin, w obrębie których podejmuję się przekładu, ale także w formie świadczenia usług. Tłumaczenia ustne z języka angielskiego i na angielski, których podejmuję się w ramach działalności zawodowej, to zarówno przekład konsekutywny – usługi świadczone przede wszystkim podczas spotkań biznesowych oraz negocjacji handlowych, jak i tłumaczenia symultaniczne wykonywane podczas prestiżowych konferencji z udziałem zagranicznych prelegentów. Działając jako tłumacz z języka angielskiego, nie ograniczam się zatem do przekładania tekstów, ale też chętnie podejmuję się trudniejszych zleceń. Dzięki usługom takim jak tłumaczenia ustne polsko-angielskie oraz angielsko-polskie jestem cenionym i rozpoznawalnym usługodawcą w wielkopolskim środowisku biznesowym. Chcąc skorzystać z usług, jakie świadczy tłumacz przysięgły angielski (ang pol) z miasta Poznań, wybierzcie Państwo specjalistę z doświadczeniem.

Profesjonalne tłumaczenie na angielski

Jako profesjonalny tłumacz pisemny i ustny języka angielskiego nawiążę współpracę z odbiorcami z rejonu Poznania oraz Wielkopolski. Niezależnie od tematyki tekstów, gwarantuję profesjonalne tłumaczenie na angielski oraz z angielskiego (ang pol). Zapraszam Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą moich usług oraz do kontaktu.

Doświadczony tłumacz przysięgły – z j.angielskiego i na angielski – Poznań!